O Golden Table

Polscy Mistrzowie Olimpijscy na CSIO ***** Sopot

 

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że po raz pierwszy w historii Międzynarodowych Oficjalnych Zawodów w Skokach CSIO ***** Sopot, na arenie hipodromu będziemy gościć nie tylko mistrzów jeździectwa, lecz także wielu innych dyscyplin olimpijskich.

W dniach 11-12 czerwca, w ramach projektu „Polscy Mistrzowie Olimpijscy na CSIO ***** Sopot”, będziemy mieli zaszczyt przywitać największych polskich bohaterów Igrzysk Olimpijskich!

Kolejny raz będę miał przyjemność odwiedzić wspaniałe zawody CSIO5* organizowane przez Hipodrom Sopot. Tym razem będzie to jednak tym bardziej niezwykłe, że spotkam się z serdecznymi przyjaciółmi i autorytetami świata sportu. To wielkie przeżycie nie tylko dla fanów sportu ale i dla nas, Olimpijczyków. Do zobaczenia w Sopocie!

Mateusz Kusznierewicz

Golden Table to spotkanie złotych polskich medalistów Igrzysk Olimpijskich, które towarzyszy światowej rangi zawodom CSIO 5 * w Sopocie.

Niepowtarzalna okazja do poznania wybitnych sportowców, niezwykłych osobowości, osiągających w swoich dziedzinach najlepsze wyniki. Od 1924 roku Polska zdobyła 64 złote medale na Letnich Igrzyskach Olimpijskich i 6 złotych medali na Igrzyskach Zimowych. W spotkaniu Golden Table wezmą udział Mistrzowie z wielu dyscyplin – lekkoatletyki, boksu, zapasów, podnoszenia ciężarów, szermierki, strzelectwa, wioślarstwa, judo, pięcioboju, pływania, żeglarstwa, gimnastyki, piłki nożnej, siatkówki oraz oczywiście jeździectwa.

Sopocki Golden Table CSIO5* 2016 ma szansę stać się największym w Polsce spotkaniem złotych medalistów w historii kraju.

CSIO5* Hipodrom Sopot kolejny raz został wyróżniony wśród największych organizatorów wydarzeń sportowych i 9-12 czerwca 2016 roku będzie gospodarzem CSIO5* – Oficjalnych Międzynarodowych Zawodów w Skokach przez Przeszkody w najwyższej światowej randze pięciu gwiazdek.

Zawody przyciągają do Sopotu wyśmienite talenty jeździeckie, a także przedstawicieli świata sztuki, nauki, polityki i mediów. Także w tym roku spodziewamy się 20.000 gości.

Zapraszamy na spotkanie z Bohaterami Polskiego Sportu 11 i 12 czerwca!

WKRÓTCE
Zapraszamy na transmisję
CSIO Program program
dzień 1
dzień 2
dzień 3
dzień 4
FEI watch live