Wyniki
Konkurs Nazwa konkursu Miejsce Zawodnik Imię konia Punkty Czas
Konkurs nr 1 Mała Runda (1.40 m) 1 Mario Stevens El Bandiata B 0 63.77
2 Nicola Philippaerts Ustina Sitte 0 64.65
3 Pal Flam Briljantbridge B 0 67.21
4 Michael Cristofoletti Chari 0 67.26
Konkurs nr 2 Średnia Runda (1.40 m) 1 Constant Van Paesschen Astro Boy 0 34.93
2 Geir Gulliksen Violetta D 0 36.83
3 Jonna Ekberg Freestyler 0 36.87
4 Maria Madenova Balsandra 0 37.42
Konkurs nr 3 Duża Runda (1.50 m) 1 Shane Breen Acoustik Solo du Baloubet 0 54.76
2 Jarosław Skrzyczyński Crazy Quick 0 54.82
3 Alexander Butler/Holger Wulschner Monastery Stud More Pleasure/BSC Skipper 0 57,18
4 Niels Bruynseels Gancia de Muze 0 57.18
Konkurs nr 4 Mała Runda (1.40 m) 1 Jerome Guery Carielle 0 31.42
2 Karel Cox Attitude Z 0 31.56
3 Mściwoj Kiecoń Romina L 0 31.90
Konkurs nr 5 Średnia Runda (1.50 m) 1 Nicola Philippaerts Ustina Sitte 0 58.51
2 Jarosław Skrzyczyński Ares 0 59.15
3 Mściwoj Kiecoń Urbane 0 59.43
4 James Paterson-Robinson Riboy d''Alimat 0 59.94
Konkurs nr 6 Puchar Narodów (1.60 m) 1 Ukraina 4 221.46
2 Austria 9 221.46
3 Belgia 12 216.36
4 Hiszpania 16 228.22
Konkurs nr 7 Średnia Runda (1.50 m) 1 Darragh Kenny Catuso 60.83
2 Holger Wulschner BSC Cavity 61.82
3 Cassio Rivetti Beau Limit 63.16
4 Ferenc Szentirmai Zipper 63.95
Konkurs nr 8 Duża Runda (max. 1.60 m) 1 Nicola Philippaerts Forever D Arco ter Linden 0/0 65.56/39.30
2 Karel Cox Cor van de Wateringhoeve 0/0 69.74/41.39
3 Cassio Rivetti Coleman 0/0 66.30/41.68
4 Ramiro Quintana Whitney 0/0 66.10/42.20
Konkurs nr 9 Sześć barier 1 Frederic David Saxo de la Roque 0/0/0/0
2 Hubert Kierznowski Denver Z 0/0/0/4
3 Michael Cristofoletti Chari 0/0/8
4 Manuel Fernandez Saro Coreall 0/0
Konkurs nr 10 o nagrodę Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego (1.50 m) 1 Bruno Chimirri Tower Mouche 0 31.58
2 Ramzy Al Duhami Deejay 0 33.03
3 Shane Breen Golden Hawk 0 33.27
4 Linnea Ericsson-Carey Pacome des Plains 0 36.20
Konkurs nr 11 1
2
3
4
Miejsce Zawodnik Imię konia Punkty Czas
Konkurs nr 1
1 Mario Stevens El Bandiata B 0 63.77
2 Nicola Philippaerts Ustina Sitte 0 64.65
3 Pal Flam Briljantbridge B 0 67.21
4 Michael Cristofoletti Chari 0 67.26
Konkurs nr 2
1 Constant Van Paesschen Astro Boy 0 34.93
2 Geir Gulliksen Violetta D 0 36.83
3 Jonna Ekberg Freestyler 0 36.87
4 Maria Madenova Balsandra 0 37.42
Konkurs nr 3
1 Shane Breen Acoustik Solo du Baloubet 0 54.76
2 Jarosław Skrzyczyński Crazy Quick 0 54.82
3 Alexander Butler/Holger Wulschner Monastery Stud More Pleasure/BSC Skipper 0 57,18
4 Niels Bruynseels Gancia de Muze 0 57.18
Konkurs nr 4
1 Jerome Guery Carielle 0 31.42
2 Karel Cox Attitude Z 0 31.56
3 Mściwoj Kiecoń Romina L 0 31.90
Konkurs nr 5
1 Nicola Philippaerts Ustina Sitte 0 58.51
2 Jarosław Skrzyczyński Ares 0 59.15
3 Mściwoj Kiecoń Urbane 0 59.43
4 James Paterson-Robinson Riboy d''Alimat 0 59.94
Konkurs nr 6
1 Ukraina 4 221.46
2 Austria 9 221.46
3 Belgia 12 216.36
4 Hiszpania 16 228.22
Konkurs nr 7
1 Darragh Kenny Catuso 60.83
2 Holger Wulschner BSC Cavity 61.82
3 Cassio Rivetti Beau Limit 63.16
4 Ferenc Szentirmai Zipper 63.95
Konkurs nr 8
1 Nicola Philippaerts Forever D Arco ter Linden 0/0 65.56/39.30
2 Karel Cox Cor van de Wateringhoeve 0/0 69.74/41.39
3 Cassio Rivetti Coleman 0/0 66.30/41.68
4 Ramiro Quintana Whitney 0/0 66.10/42.20
Konkurs nr 9
1 Frederic David Saxo de la Roque 0/0/0/0
2 Hubert Kierznowski Denver Z 0/0/0/4
3 Michael Cristofoletti Chari 0/0/8
4 Manuel Fernandez Saro Coreall 0/0
Konkurs nr 10
1 Bruno Chimirri Tower Mouche 0 31.58
2 Ramzy Al Duhami Deejay 0 33.03
3 Shane Breen Golden Hawk 0 33.27
4 Linnea Ericsson-Carey Pacome des Plains 0 36.20
Konkurs nr 11
1
2
3
4
WKRÓTCE
Zapraszamy na transmisję
CSIO Program program
dzień 1
dzień 2
dzień 3
dzień 4
FEI watch live